Relacje z zawodów sportowych

 

Lp.

Data i miejsce

Dyscyplina

Ranga

Drużyna

Miejsce

Uwagi

54.

23.02.2018 Niedrzwica Kościelna

Piłka koszykowa dziewcząt

Gmina

Drelich Patrycja, Wojtyła Sylwia, Zięba Natalia, Szadura Kornelia, Staszczak Ewelina, Hawrył Wiktoria, Socha Weronika, Gąszczyk Agata, Kurowska Natalia, Smolak Edyta, Jakubczyk Wiktoria Aleksandra Próchnicka, Pietrzak Dorota

II

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

53.

23.02.2018 Niedrzwica Kościelna

Piłka koszykowa chłopców

Gmina

Birski Kacper, Szymuś Kamil, Wołoszyn Daniel, Wojtyła Bartłomiej, Wójtowicz Michał, Konieczny Krystian, Plewik Kacper, Sidor Maciej, Wertel Bartłomiej, Pałka Adrian Bednarczyk Piotr, Biskup Łukasz

I

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

52.

22.02.2018 Mętów

Mini piłka siatkowa "4" dziewcząt

1/2  powiatu

Jakubczyk Wiktoria, Kijek Kinga, Kurowska Amelia, Mijał Patrycja Boruch Izabela, Paczkowska Amelia, Kańczugowski Julia, Selegrat Antonina, Złotek Zuzanna, Suchora Natalia

I

Igrzyska Dzieci

51.

22.02.2018 Mętów

Mini piłka siatkowa "4" chłopców

1/2  powiatu

Wójcik Marcin, Boguta Dominik, Wójtowicz Dominik, Wójcik Rafał, O’Brian Daniel, Toporowski Aleksander, Zaborski Jędrzej, Chamera Jakub, Kozak Patryk, Mikuła Radosław, Gęca Szymon,

I

Igrzyska Dzieci

50.

21.02.2018

Piłka siatkowa chłopców

Powiatowe

Birski Kacper, Szymuś Kamil, Łajca Jakub, Wołoszyn Daniel, Wojtyła Bartłomiej, Wójtowicz Michał, Konieczny Krystian, Plewik Kacper, Sidor Maciej, Gustaw Aleksander, Wertel Bartłomiej,

III

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

49.

19.02.2018 Niedrzwica Kościelna

Mini piłka koszykowa chłopców

1/2  powiatu

Boguta Dominik, Gęca Szymon, Wójtowicz Dominik, Wójcik Rafał, Toporowski Aleksander, Kozak Patryk, Zaborski Jędrzej, Chamera Jakub, Mikuła Radosław, Wojtowicz Piotr, Łabiga Jakub

II

Igrzyska Dzieci

48.

15.02.2018

Piłka siatkowa chłopców

1/2  powiatu

Birski Kacper, Szymuś Kamil, Łajca Jakub, Wołoszyn Daniel, Wojtyła Bartłomiej, Wójtowicz Michał, Konieczny Krystian, Plewik Kacper, Sidor Maciej, Gustaw Aleksander,

I

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

47.

14.02.2018 Niedrzwica Duża

Mini piłka siatkowa "4" chłopców

Gminne

Wójcik Marcin, Boguta Dominik, Wójtowicz Dominik, Wójcik Rafał, O’Brian Daniel, Toporowski Aleksander, Zaborski Jędrzej, Chamera Jakub,

I

Igrzyska Dzieci

46.

14.02.2018 Niedrzwica Duża

Mini piłka siatkowa "4" dziewcząt

Gminne

Jakubczyk Wiktoria, Kijek Kinga, Kurowska Amelia, Kolaszyńska Iga, Mijał Patrycja

I

Igrzyska Dzieci

45.

13.02.2018 Niedrzwica Kościelna

Mini piłka koszykowa chłopców

Gminne

Boguta Dominik, Wójtowicz Dominik, Wójcik Rafał, Wójcik Marcin, Toporowski Aleksander, Kozak Patryk, Zaborski Jędrzej, Chamera Jakub, Mikuła Radosław, Wojtowicz Piotr, Łabiga Jakub

I

Igrzyska Dzieci

44.

12.02.2018

Piłka siatkowa chłopców

Gminne

Birski Kacper, Szymuś Kamil, Łajca Jakub, Wołoszyn Daniel, Wojtyła Bartłomiej, Wójtowicz Michał, Konieczny Krystian, Plewik Kacper, Sidor Maciej,

I

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

43.

15.02.2018 Kocudza

Tenis stołowy drużynowy chłopców

Wojewódzkie

Słomka Artur

Bielecki Maciej

III

Igrzyska Dzieci

42.

15.02.2018 Szczebrzeszyn

Tenis stołowy drużynowy chłopców

Wojewódzkie

Bielecki Patryk , Poleszak Kacper

V

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

41.

13.02.2018 Kocudza

Tenis stołowy drużynowychłopców

1/2 województwa

Słomka Artur

Bielecki Maciej

I

Igrzyska Dzieci

40.

13.02.2018 Kocudza

Tenis stołowy drużynowychłopców

1/2 województwa

Bielecki Patryk , Poleszak Kacper

I

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

39.

11.01.2018 Zakrzew

Tenis stołowy drużynowy chłopców

Powiatowe

Słomka Artur

Bielecki Maciej

I

Igrzyska Dzieci

38.

10.01.2018 Zakrzew

Tenis stołowy drużynowy chłopców

Powiatowe

Bielecki Patryk , Poleszak Kacper

I

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

37.

08.01.2018 Jabłonna

Tenis stołowy drużynowy chłopców

1/2 powiatu

Słomka Artur

Bielecki Maciej

I

Igrzyska Dzieci

36.

04.01.2018 Niedrzwica Kościelna

Tenis stołowy drużynowy chłopców

1/2 powiatu

Bielecki Patryk , Poleszak Kacper

I

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

35.

04.01.2018 Niedrzwica Kościelna

Tenis stołowy drużynowy dziewcząt

1/2 powiatu

Całka Diana ,Gorajek Karolina

IV

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

34.

03.01.2018 Niedrzwica Duża

Tenis stołowy drużynowy chłopców

Gminne

Bielecki Patryk , Poleszak Kacper

I

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

33.

03.01.2018 Niedrzwica Duża

Tenis stołowy drużynowy dziewcząt

Gminne

Całka Diana ,Gorajek Karolina

II

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

32.

03.01.2018 Niedrzwica Duża

Tenis stołowy drużynowy chłopców

Gminne

Słomka Artur

Bielecki Maciej

I

Igrzyska Dzieci

31.

20.12.2017 Zakrzew

Tenis stołowy indywidualny chłopców

Powiatowe

Poleszak Kacper

IV

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

30.

15.12.2017 Jabłonna

Tenis stołowy indywidualny chłopców

1/2 powiatu

Bielecki Patryk

Poleszak Kacper

II

III

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

29.

15.12.2017 Jabłonna

Tenis stołowy indywidualny dziewcząt

1/2 powiatu

Całka Diana

Gorajek Karolina

VII

VI

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

28.

01.12.2017 Niedrzwica Duża

Tenis stołowy indywidualny chłopców

Gminne

Bielecki Patryk

Poleszak Kacper

I

II

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

27.

01.12.2017 Niedrzwica Duża

Tenis stołowy indywidualny dziewcząt

Gminne

Całka Diana

Gorajek Karolina

II

III

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

26.

08.12.2017

Mętów

Piłka ręczna chłopców

1/2   powiatu

Birski Kacper, Biskup Łukasz, Szymuś Kamil, Wojtyła Bartłomiej, Wołoszyn Daniel, Pałka Adrian, Łajca Jakub, Wertel Bartłomiej, Sidor Maciej, Konieczny Krystian,

II

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

25.

18.12.2017

Krzczonów

Tenis stołowy indywidualny chłopców i dziewcząt

Powiatowe

Słomka Artur

Bielecki Maciej

Dobrowolska Amelia

III

IV

IV

Igrzyska Dzieci

24.

14.12.2017

Jabłonna

Tenis stołowy indywidualny chłopców i dziewcząt

1/2   powiatu

Słomka Artur

Bielecki Maciej

Kowalczyk Antoni

Dobrowolska Amelia

I

II

VII

II

Igrzyska Dzieci

23.

30.11.2017 Niedrzwica Duża

Tenis stołowy indywidualny chłopców

Gminne

Słomka Artur

Bielecki Maciej

Kowalczyk Antoni

I

II

IV

Igrzyska Dzieci

22.

30.11.2017 Niedrzwica Duża

Tenis stołowy indywidualny dziewcząt

Gminne

Dobrowolska Amelia

Kurowska Amelia

I

IV

Igrzyska Dzieci

21.

28.11.2017

Niedrzwica Kościelna

Piłka ręczna dziewczyn

Gminne

Drelich Patrycja, Wojtyła Sylwia, Zięba Natalia, Niezgoda Agnieszka, Pietrzak Dorota, Staszczak Ewelina, Hawrył Wiktoria, Socha Weronika, Gąszczyk Agata, Kurowska Natalia, Bednarczyk Patrycja, Jakubczyk Wiktoria

II

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

20.

28.11.2017

Niedrzwica Kościelna

Piłka ręczna chłopców

Gminne

Birski Kacper, Biskup Łukasz, Szymuś Kamil, Wojtyła Bartłomiej, Wołoszyn Daniel, Pałka Adrian, Plewik Kacper, Łajca Jakub, Wertel Bartłomiej, Sidor Maciej, Konieczny Krystian, Wójtowicz Michał

I

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

19.

29.11.2017

Mętów

Mini piłka ręczna chłopców

1/2   powiatu

Boguta Dominik, Gęca Szymon, Wójtowicz Dominik, Wójcik Rafał, O’Brian Daniel, Toporowski Aleksander, Kozak Patryk, Zaborski Jędrzej, Chamera Jakub

II

Igrzyska Dzieci

18.

27.11.2017 Niedrzwica Kościelna

Mini piłka ręczna dziewcząt

Gminne

Boruch Izabela, Jakubczyk Wiktoria, Paczkowska Amelia, Kańczugowski Julia, Selegrat Antonina, Opryńska Klaudia, Nowicka Anna, Kijek Kinga, Matlakowska Dominika, Kowal  Anna

II

Igrzyska Dzieci

17.

27.11.2017

Niedrzwica Kościelna

Mini piłka ręczna

chłopców

Gminne

Boguta Dominik, Gęca Szymon, Wójtowicz Dominik, Wójcik Rafał, O’Brian Daniel, Toporowski Aleksander, Kozak Patryk, Zaborski Jędrzej, Chamera Jakub

I

Igrzyska Dzieci

16.

28.11.2017

Kraśnik

Pływanie indywidualne

1/2 województwa

Gołębiowski Piotr

udział

Igrzyska Dzieci

15.

21.11.2017

Bełżyce

Pływanie indywidualne

Powiat

Gołębiowski Piotr

II

Igrzyska Dzieci

14.

10-12.11.2017

Warszawa

Festiwal Biegowy

chłopców

Ogólnopolski

Baliński Mateusz ,Biskup Łukasz

,Kępowicz Krystian

udział

 

13.

10-12.11.2017

Warszawa

Festiwal Biegowy

dziewcząt

Ogólnopolski

Niezgoda Agnioeszka, Kowalczyk Martyna, Kowalczyk Zuzanna

udział

 

12.

26.10.2017 Zamość

Badminton drużynowy

dziewcząt

1/2 województwa

                                    Suchora Natalia

Pastuszak Oliwia

Kurowska Amelia

IV

Igrzyska Dzieci

11.

26.10.2017 Zamość

Badminton drużynowy

chłopców

1/2 województwa

Gęca Szymon

Kozak Patryk

Boguta Dominik

VII

Igrzyska Dzieci

10.

19.10.2017 Bystrzyca Stara

Badminton drużynowy

dziewcząt

Powiatowe

                                    Suchora Natalia

Pastuszak Oliwia

Kurowska Amelia

I

Igrzyska Dzieci

9.

19.10.2017 Bystrzyca Stara

Badminton drużynowy

chłopców

Powiatowe

Gęca Szymon

Kozak Patryk

I

Igrzyska Dzieci

8.

19.10.2017 Bystrzyca Stara

Badminton drużynowy

dziewcząt

Powiatowe

Wiktoria Hawrył

Staszczak Ewelina

Kurowska Natalia

II

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

7.

19.10.2017 Bystrzyca Stara

Badminton drużynowy

chłopców

Powiatowe

                                   Wojtyła Michał,

                                          Sidor Maciej

Kowalski Jakub

II

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

6.

05.10.2017 Bystrzyca Stara

Sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt

Powiatowe

Drelich Patrycja ,Nikola Koneczna

Kowalczyk Martyna ,Niezgoda Agnieszka ,Pietrzak Dorota Staszczak Ewelina ,Szymańska Patrycja

-

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Sztafeta nie ukończyła bieg

5.

05.10.2017 Bystrzyca Stara

Sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt

Powiatowe

Boruch Izabela ,Dobrowolska Amelia ,Duda Wiktoria Kańczugowska Julia ,Paczkowska Amelia ,Słotwińska Magdalena ,

Suchora Natalia ,Wojtysiak Wiktoria

VIII

Igrzyska Dzieci

4.

05.10.2017 Bystrzyca Stara

Sztafetowe biegi przełajowe chłopców

Powiatowe

Baliński Mateusz ,Biskup Łukasz

Garbaty Denis ,Kępowicz Krystian

Kowalski Jakub ,Pałka Adrian

Plewik Kacper

IX

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

3.

05.10.2017 Bystrzyca Stara

Sztafetowe biegi przełajowe chłopców

Powiatowe

Boguta Dominik ,Gęca Szymon

Karasiński Sebastian ,Matlakowski Krystian ,O"Brien Daniel ,Ościk Oliwier ,Słomka Artur ,Wójcik Marcin

III

Igrzyska Dzieci

2.

28.09.2017 Niedrzwica Duża

Sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt

Gminne

Boruch Izabela ,Dobrowolska Amelia ,Duda Wiktoria Kańczugowska Julia ,Paczkowska Amelia ,Słotwińska Magdalena ,

Suchora Natalia ,Wojtysiak   Wiktoria ,Stec Zuzanna

I

Igrzyska Dzieci

1.

28.09.2017 Niedrzwica Duża

Sztafetowe biegi przełajowe chłopców

Gminne

Boguta Dominik ,Gęca Szymon

Karasiński Sebastian ,Matlakowski Krystian ,O"Brien Daniel ,Ościk Oliwier ,Słomka Artur ,Wójcik Marcin

I

Igrzyska Dzieci

 
 
e-Dziennik
Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 18 gości