Kalendarz Igrzysk Młodzieży Szkolnej

Kalendarz Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Ziemskim Powiecie Lubelskim

 oraz  w Gminie Niedrzwica Duża w r. szk.2017/2018

Lp.

Dyscyplina

IGRZYSKA POWIATOWE

IGRZYSKA GMINNE

Uwagi

   

Termin

Miejsce

Termin

Miejsce i godzina

 

1.

Sztafetowe biegi przełajowe dz. i chł.

05.10.2017 r.

Bychawa-stadion

28.09.2017 r.

Niedrzwica K. –godz. 10.30

 

`2.

Ten.st. ind. -.półfinał dziewcząt

Ten.st. ind. -.półinał chłopców

15.12.2017 r.

15.12.2017r.

Jabłonna

Jabłonna

01.12.2017 r.

01.12.2017 r

SP Niedrzwica D.g. 8.30

max. 3 zawod. w jednej kategorii/aw. 4/

3.

Tenis st. ind. finał dziewcząt

20.12.2017 r.

Zakrzew

     

4.

Tenis st. ind. finał chłopców

20.12.2017 r.

Zakrzew

     

5.

Badminton dz. i chł.

19.10.2017 r.

Bystrzyca Stara.

Do uzg.

SP Niedrzwica D.

 

6.

Szachy

16.11.2017 r.

SP Niedrzwica D.

Do uzg.

SP Niedrzwica D.

 

7.

Piłka koszykowa - półfinał dz

26.02.2018 r.

Bystrzyca Stara

23.02.2018r.

SP Niedrzwica K.- godz. 9.00

 

8.

Piłka koszykowa  - półfinał chl.

02.03.2018 r. 

Bystrzyca Stara

23.02.2018r.

SP Niedrzwica K.– godz. 9.00

 

   9.

Mini piłka koszykowa – final dz.

01.03.2018 r.

SP Niedrzwica K.

23.02.2018r.

SP Niedrzwica K.- godz. 9.00

 

10.

Mini piłka koszykowa – finał chł.

05.03.2018 r.

Bystrzyca Stara

     

11.

Tenis st. druż. - półfinał dziewcząt

Tenis st. druż. - półfinał chłopców

04.01.2018 r.

04.01.2018r.

Niedrzwica K.

Niedrzwica K.

03.01.2018r.

03.01.2018r

SP Niedrzwica D. g. 8.30

awansują 2 drużyny

z każdej kategorii

12.

Tenis stoł. druż. dziewcząt finał

10.01.2018 r.

Zakrzew

     

13.

Tenis stoł. druż. chłopców finał

10.01.2018 r.

Zakrzew

     

14.

Piłka siatkówka półfinał dziewcząt

16.02.2018 r.

Mętów

12.02.2018 r.

SP Niedrzwica K. – godz. 8.00

 

15.

Piłka siatkówka półfinał-  4 chłopców

15.02.2018 r.

Jabłonna

12.02.2018 r.

SP Niedrzwica K. – godz.8.00

 

16.

Piłka siatkowa finał dziewcząt

20.02.2018 r.

Jabłonna

     

17.

Piłka siatkowa finał chłopców

21.02.2018 r.

Jabłona

     

18.

Piłka ręczna - półfinał dziewcząt

06.12.2017 r.

Mętów

28.11.2017 r.

SP Niedrzwica K. - godz.8.00

 

19.

Piłka ręczna - półfinał chłopców

08.12.2017 r.

Mętów

28.11.2017 r

SP Niedrzwica K. - godz. 8.00

 

20.

Piłka ręczna dziewcząt - finał

11.12.2017r.

Bełżyce

     

21.

Piłka ręczna chłopców- finał

12.12.2017 r.

Bełżyce

     

22.

Liga La

24.05.2018 r

Pszczela Wola

     

22.

Piłka nożna dziewcząt - półfinał

09.04.2018 r.

Piotrków

05.04.2018 r.

 godz.9.00

Orlik lub hala

23.

Piłka nożna chłopców -półfinał

23.05.2018 r.

Niedrzwica D.

05.04.2018 r.

 godz.9.00

Orlik lub hala

24.

Piłka nożna  dziewcząt - finał

24.05.2018 r.

Bystrzyca Stara

     

25.

Piłka nożna  chłopców - finał

25.05.2018 r.

Piotrków

     

 

 GŁÓWNE ZASADY UCZESTNICTWA W ZAWODACH SZS:

                         Wszystkie półfinały i finały Igrzysk Powiatowych rozpoczynają się o godz. 9.30. Zawody rejonowe rozpoczynają się o godz. 10.00. Zawody gminne rozpoczynają się zgodnie z powyższym kalendarzem.

                       Wszystkie szkoły bezwzględnie posiadają kartę zgłoszenia do zawodów, zawodnicy –aktualnąlegitymację szkolną. Gospodarz zawodów zabezpiecza szatnie dla zawodników, sędziów, boisko oraz oprawę rozpoczęcia i zakończenia zawodów.

                      Gospodarz zawodów gminnych pełni również funkcję organizatora, dba o bezpieczeństwo zawodników jak również odpowiada za sprawne przeprowadzenie zawodów, oprawę rozpoczęcia i zakończenia zawodów oraz dekorację zwycięzców – dyplomy za trzy pierwsze miejsca.

                       Wpisowe na Szkolny Związek Sportowy szkoły pokrywają z własnych środków zgodnie z decyzją Zarządu LW SZS z dnia 09.06.2001r.

 Kalendarz gminny oraz zasady organizacji Gminnych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w roku szk. 2017/2018 ustalono i zatwierdzono na zebraniu nauczycieli wychowania fizycznego szkół podstawowych z terenu gminy Niedrzwica Duża w dniu 21.10.2017 r.

                                                                                       Gminny Organizator Sportu SZS

                                                                                                Andrzej Pastuszak

 
e-Dziennik
Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 45 gości