Pogoda

Plebiscyt na najlepszego sportowca

PLEBISCYT NA 10 NAJPOPULARNIEJSZYCH SPORTOWCÓW

SZKOŁY PODSTAWOWEJ W NIEDRZWICY DUŻEJ 


2015/2016

 

m-sce

 

 

1

Chyła Maciej  61 

2

Niezgoda Agnieszka 59 

3

Słomka Artur 57 

4

Gęca Adrian 54 

5

Wójcik Łukasz  52 

 

Gęca Szymon  52 

 

Boguta Dominik 52 

8

Bielecki Patryk 51 

9

Kowalczyk Martyna 46 

10

Montusiewicz Franciszek 44 

 

2014/2015

m-sce

 

pkt

1

Chyła Maciej  81 

2

Drelich Patrycja  75 

3

Wiertel Julia  70 

4

 Kura Miłosz 63 

5

Sidor Maciej  60 

6

Kasiborski Bartosz  57 

7

Gąszczyk Agata 55 

8

Wójtowicz Michał 52 

9

Wertel Bartłomiej 50 

10

Bielecki Patryk 47 

 2013/2014

m-sce

 

pkt

1

 Wójtowicz Patrycja

 57

2

 Chyła Maciej

55 

3

Sidor Maciej 

51 

4

Kura Miłosz 

41 

5

Lasek Kacper 

40 

6

Wołoszyn Daniel 

39 

 

Pietraś Maciej 

39 

8

Wójtowicz Michał 

38 

9

Woś Gabriela 

36 

10

Wertel Bartłomiej 

35 

 2012/2013

m-sce

 

pkt

1

Próchnicka Aleksandra            

71

2

Kowalczyk Mateusz                   

70

3

Wlaszczyk Weronika                 

64

4

Sidor Maciej                            

62

5

Suchora Jakub                         

55

6

Wojtysiak Klaudia                     

51

7

Pietraś Maciej                          

48

8

Sulowska Agata                        

43

9

Moskwa Anna                           

41

10

Rybicki Marcin                         

40

2011/2012

m-sce

 

pkt

1

Kosik Piotr                             

81

2

Węcławska Kinga                      

75

3

Polaczek Natalia                        

74

4

Kurek Kacper                              

69

 

Wiśniewski Michał                    

69

6

Wlaszczyk Łukasz                      

65

7

Kamiński Emil                             

63

8

Wojtysiak Klaudia                     

54

9

Pytel Mateusz                           

53

10

Wołoszyn Robert                    

52

 2010/2011 

m-sce

 

pkt

1

Polaczek Natalia                        

82

2

Węcławska Kinga                      

79

3

Kowal Kacper                             

69

4

Skiba Rafał                                  

64

5

Krysa Patryk                               

60

6

Welc Magdalena                   

54

7

Gralewska Patrycja                     

50

8

Kosik Piotr                             

48

9

Ufnal Paulina                               

44

10

Tuziemska Aleksandra               

43

2009/2010

m-sce

 

pkt

1

Polaczek Paweł            

65

2

Rudzki Kacper              

55

3

Zięba Piotr                    

51

4

Pastuszak Bartłomiej   

49

5

Suchora Adrianna         

48

6

Wnuk Jarosław              

47

7

Tuziemska Aleksandra  

40

 

Skiba Rafał                    

40

9

Ufnal Paulina                 

37

10

Wójtowicz Martyna      

35

2008/2009

m-sce

 

pkt

1

Zięba Weronika                         

89

2

Kozak Małgorzata                     

70

3

Wnuk Jarosław                          

69

4

Pastuszak Bartłomiej                

64

 

Polaczek Paweł                          

64

6

Wałachowska Aleksandra          

59

7

Szymuś Jakub                             

57

8

Mielnik Aleksandra                    

53

9

Dudziak Jakub                           

51

10

Janczak Patrycja                       

50

 

Rudzki Mikołaj                           

50

2007/2008

m-sce

 

pkt

1

Ufnal Justyna                 

88

2

Antoń Karol                  

80

3

Chmielik Marlena          

79

4

Pastuszak Damian        

75

5

Szymański Bartosz         

72

6

Postrożna Magdalena     

65

7

Iwaniak Maciej               

64

8

Wałachowski Adam       

57

9

Janczak Patrycja             

49

10

Kozak Małgorzata            

44

2006/2007

m-sce

 

pkt

1

Chmielik Adrian         

81

2

Ufnal Justyna            

75

3

Kowal Karol              

72

4

Kasiura Krzysztof       

62

5

Szymański Bartosz    

61

6

Niezgoda Magdalena 

54

7

Wojtaszko Magdalena

51

8

Pastuszak Damian      

49

9

Konieczna Natalia        

47

10

Postrożna Magdalena   

46

2005/2006

m-sce

 

pkt

1

Skiba Krzysztof           

75

2

Oleszek Przemysław   

72

3

Adamczyk Adrian        

71

4

Majewska Dorota        

67

5

Oleszek Marek  

58

6

Orzeł Dominika          

57

7

Szymuś Karolina        

54

8

Chmielik Adrian         

53

9

Kąkol Emilia              

47

10

Figiel Agata              

45

2004/2005

m-sce

 

pkt

1

Orzeł Wiktoria                           

64

2

Rejniak Piotr                              

59

3

Kozak Monika                            

57

4

Orzeł Dominika                         

55

5

Adamczyk Adrian                       

53

6

Mianowana Marzena                  

48

 

Karasiński Sebastian                  

48

8

Gąska Kamil                              

41

9

Skiba Krzysztof                         

39

10

Figiel Agata                               

37

2003/2004

m-sce

 

pkt

1

Kasiura Grzegorz              

89

2

Żarnowski Krzysztof         

76

3

Pastuszak Przemysław     

72

4

Staszewska Małgorzata    

68

5

Orzeł Wiktoria                  

67

6

Niezbecka Małgorzata      

63

7

Samolej Mateusz              

53

8

Drewniak Agnieszka         

50

9

Ziętek Agata                     

44

10

Dudziak Patrycja             

42

2002/2003

m-sce

 

pkt

1

Niezgoda Dominika         

49

 

Kasiura Grzegorz             

49

3

Kuna Magdalena              

46

 

Pytel Natalia                     

46

5

Golec Michał                   

43

 

Pastuszak Przemysław    

43

7

Pyc Agnieszka                 

42

8

Staszewska Małgorzata   

39

9

Ożga Arkadiusz                

38

10

Żarnowski Krzysztof      

35

2001/2002

m-sce

 

pkt

1

Michał Wyroślak              

75

2

Gorczyca Marcin              

57

3

Kańczugowska Justyna    

54

4

Kiljanek Beata                 

53

 

Szymuś Kamil                  

53

6

Pietrak Paweł                  

50

7

Majewski Łukasz             

41

8

Kasiura Wojciech             

38

9

Krawczyk Michał              

33

 

Boguta Szymon                

33

 



 
Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 16 gości