Pogoda

Koła zainteresowań

Zajęcia dodatkowe realizowane w Szkole Podstawowej 
 w Niedrzwicy Dużej w roku szkolnym 2016/2017  - I semestr
 
Rodzaj zajęć
Dni i godz.
Miejsce
Nauczyciel 
Kółko artystyczne  kl. I-III   
piątek                 7.30-8.15
s. 12
 B. Niezgoda
Kółko   plastyczne  kl. II-III 
czwartek        15.45-16.30 
s. 2
J. Majewska
Kółko j. angielskiego  kl. III
wtorek            14.05-14.50
s. 31
M. Musińska-Niezgoda
 Koło j. angielskiego  kl. IV  
poniedziałek  14.55-15.40
s. 31
M. Musińska-Niezgoda
Koło historyczne   kl. V-VI
wtorek           13.00-13.45
s. 31
A. Paluch
Koło przyrod.-informat. kl. IV-VI 
wtorek         13.15 – 14.00
s. 11
A. Dymitrak
Koło szachowe       kl. I-VI
piątek             13.15-14.00
s. 13
A.Pastuszak
Koło  matematyczne   kl. V-VI
poniedziałek  13.15-14.00
s. 24
M. Mazurkiewicz-Leziak
Zespół wokalny    kl. IV-VI  
środa              14.05-14.50
s. 33
B. Pałka
Chór szkolny        kl. II-VI
środa              13.15-14.00
s. 33
B. Pałka
Basen                kl. II-VI
środa              15.55-19.00
CKFiS
Bełżyce
A. Wójcik, B. Niezgoda.
M. Musińska-Niezgoda
Zespół taneczny „Festa”  kl. I-VI  
poniedziałek i czwartek 
15.45-18.45
msg.
J. Gugała
Gimnastyka  korekcyjna   kl.  I ab
wtorek          11.05-11.50
msg.
A.Pastuszak
Gimnastyka  korekcyjna  kl. III a
wtorek            8.20-9.05
hades
A.Pastuszak
Gimnastyka  korekcyjna  kl. III bc
środa             11.05-11.50
msg.
A.Pastuszak
Gimnastyka  korekcyjna  kl. II a
czwartek       12.10-12.55
hades
A.Dobrowolski           
Gimnastyka  korekcyjna  kl. II bc
piątek            11.05 -11.50
hades
A.Dobrowolski  
SKS   kl. IV   dziewczynki
środa             14.00- 14.50
dsg
A.Pastuszak
 SKS  kl. IV   chłopcy
czwartek       15.45-16.30
dsg.
J. Słotwiński
SKS   kl. V-VI dziewczynki
czwartek       15.45-16.30
dsg.
A. Dobrowolski          
SKS   kl. V-VI chłopcy
środa             13.15-14.00
dsg.
J. Słotwiński          
Szkolne Koło  PCK  kl.I-VI
w miarę potrzeb
s. 16
E. Zarajczyk
Zaj. wyrównawcze   kl. Ia
środa              11.05-11.50
s. 27
A. Drewniak-Janczarek 
Zaj. wyrównawcze  kl. Ib
czwartek        11.05-11.50
s. 27
G. Antoń 
Zaj. wyrównawcze  kl. IIa
wtorek            11.05-11.50
s. 27
I. Pastuszak
Zaj. wyrównawcze  kl. IIb
poniedziałek  12.10-12.55
s. 27
J. Majewska
Zaj. wyrównawcze  kl. IIc
wtorek            10.10-10.55
s.2
B. Rejniak
Zaj. wyrównawcze  kl. III a
środa              12.10-12.55
s.12
B. Niezgoda
Zaj. wyrównawcze  kl. IIIb
poniedziałek  11.05-11.50
gab. log.
A. Wójcik
Zaj. wyrównawcze  kl. IIIc
czwartek        12.10-12.55
s. 17
M. Paluch
Zaj. wyrównawcze  j. pol.  kl. IVabc
poniedziałek  14.55-15.40
s. 15
L. Rosiecka
Zaj. wyrównawcze  matem. kl.IVabc
piątek             13.15-14.00
s. 11
M. Mazurkiewicz-Leziak 
Zaj. wyrównawcze  j. pol.     kl. Vab
piątek             12.10-12.55
s. 15
L. Rosiecka
Zaj. wyrównawcze matem.  kl. V ab
czwartek        12.10-12.55
s.27
M. Oleszek
Zaj. wyrównawcze j. pol.  kl. VI abc
wtorek           13.15-14.00
s.15
M. Nowacka
Zaj. wyrównawcze matem.  kl. VIabc
poniedziałek    14.05-14.50
s. 13
 M. Oleszek
Zajęcia „Spójrz inaczej”
w ramach świetlicy
s. 100
A. Rudzka
Projekt „Mega misja”
W ramach świetlicy
s. 100
A. Gandecki
 
 
Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 22 gości