Pogoda

Plan lekcji I-III

 Plan zajęć klasy I a – Anna Drewniak-Janczarek

lp.

godziny

PONIEDZ.

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

1

7.30 - 8.15

 

e.wczes. 1

   

e.wczes. 1

2

8.20 - 9.05

 

e.wczes. 1

   

e.wczes. 1

3

9.15 - 10.00

 

e.wczes. 1

   w-f  

e.wczes. 1

4

10.10 - 10.55

 

j. angielski 1

 

e.wczes. 1

religia 

5

11.05 - 11.50

 

g.kor. msg

z..wyr. 27

e.wczes. 1

 

6

12.10 - 12.55

e.wczes. 1

 

e.wczes. 1

e.wczes. 1

 

7

13.15 - 14.00

e.wczes. 1

 

e.wczes. 1

religia 1

 

8

14.05 - 14.50

e.wczes. 1

 

zaj.komp.11

i.angielski 1

 

9

14.55 - 15.40

w-f dsg

 

w-f msg

   

10

15.45 - 16.30

         

 Plan zajęć klasy I b – Grażyna Antoń

lp.

godziny

PONIEDZ.

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

1

7.30 - 8.15

e.wczes. 1

 

e.wczes. 1

e.wczes. 1

 

2

8.20 - 9.05

e.wczes. 1

 

e.wczes. 1

e.wczes. 1

 

3

9.15 - 10.00

e.wczes. 1

 

e.wczes. 1

e.wczes. 1

 

4

10.10 - 10.55

religia 1

 

religia 1

w-f hades

 

5

11.05 - 11.50

j.angielski 1

g.kor. msg

 

z.wyr.

j.angielski 1

6

12.10 - 12.55

 

e.wczes. 1

   

e.wczes. 1

7

13.15 - 14.00

 

e.wczes. 1

   

e.wczes. 1

8

14.05 - 14.50

 

e.wczes. 1

   

w-f mała sala

9

14.55 - 15.40

 

w-f mała sala

   

z. komp.11

10

15.45 - 16.30

         

 Plan zajęć klasy II a – Iwona Pastuszak 

lp.

godziny

PONIEDZ.

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

1

7.30 - 8.15

 

 e.wczes. 12

j.angielski 33 

religia 12

 

2

8.20 - 9.05

 

 e.wczes. 12

religia 33

 w-f dsg

 

3

9.15 - 10.00

 

 e.wczes. 12

 e.wczes. 33

 e.wczes. 12

 

4

10.10 - 10.55

 

w-f hades

 e.wczes. 33

 e.wczes. 12

 

5

11.05 - 11.50

   z.wyr.

 e.wczes. 33

 e.wczes. 12

z. komp.11

6

12.10 - 12.55

j.angielski12

     g. kor. hades

 e.wczes. 12

7

13.15 - 14.00

 e.wczes. 12

     

 e.wczes. 12

8

14.05 - 14.50

 e.wczes. 12

     

 e.wczes. 12

9

14.55 - 15.40

 e.wczes. 12

     

w-f msg

10

15.45 - 16.30

         

 Plan zajęć klasy II b – Jolanta Majewska 

lp.

godziny

PONIEDZ.

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

1

7.30 - 8.15

 e.wczes. 2 

z.wyr. 

   

j.angielski 17

2

8.20 - 9.05

 e.wczes. 2

e.wczes. 2

   

w-f hades

3

9.15 - 10.00

e.wczes. 2

e.wczes. 2

   

 e.wczes. 17

4

10.10 - 10.55

e.wczes. 2

e.wczes. 2

   

e.wczes. 17

5

11.05 - 11.50

religia 2

w-f dsg

j.angielski 1

 

g. kor. hades

6

12.10 - 12.55

 

 z. komp.11

e.wczes. 2

religia 2

 

7

13.15 - 14.00

   

e.wczes. 2

 e.wczes. 2

 

8

14.05 - 14.50

   

 e.wczes. 2

 e.wczes. 2

 

9

14.55 - 15.40

   

 w-f hades

 e.wczes.  2

 

10

15.45 - 16.30

       zaj. plast.  

 Plan zajęć klasy II c – Bożena Rejniak  

lp.

godziny

PONIEDZ.

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

1

7.30 - 8.15

   

e.wczes.2

z. komp.11

w-f  hades

2

8.20 - 9.05

   

e.wczes.2

wf mała sala

e.wczes.2

3

9.15 - 10.00

   

e.wczes.2

e.wczes.2

e.wczes.2

4

10.10 - 10.55

 

 

j.angielski 2

e.wczes.2

e.wczes.2

5

11.05 - 11.50

 

j.angielski 2

religia 2

e.wczes.2

g. kor. hades

6

12.10 - 12.55

religia 2

e.wczes.2

     

7

13.15 - 14.00

e.wczes.2

e.wczes.2

     

8

14.05 - 14.50

e.wczes.2

e.wczes.2

      

9

14.55 - 15.40

e.wczes.2

w-f duża sala

     

10

15.45 - 16.30

 zaj.wyr.        

 Plan zajęć klasy III a – Barbara Niezgoda

lp.

godziny

PONIEDZ.

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

1

7.30 - 8.15

e.wczes. 12

 

religia 12

 

k. artyst. 12

2

8.20 - 9.05

e.wczes. 12

g. kor. hades

e.wczes. 12

 

j.angielski  12

3

9.15 - 10.00

w-f hades

religia 

e.wczes. 12

 

e.wczes. 12

4

10.10 - 10.55

e.wczes. 12

w-f duża sala

e.wczes. 12

 

e.wczes. 12

5

11.05 - 11.50

 

e.wczes. 12

w-f mała sala

 

e.wczes. 12

6

12.10 - 12.55

 

e.wczes.12

z. wyr.  12

e.wczes. 12

 z.komp. 11

7

13.15 - 14.00

 

j.angielski 

 

e.wczes.12

 

8

14.05 - 14.50

     

e.wczes.12

 

9

14.55 - 15.40

     

e.wczes.12

 

10

15.45 - 16.30

         

 Plan zajęć klasy III b –  Anna Wójcik 

lp.

godziny

PONIEDZ.

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

1

7.30 - 8.15

z.komp. 11

religia 12

 

w-f msg

 

2

8.20 - 9.05

e.wczes. 17

e.wczes. 17

 

e.wczes. 31

 

3

9.15 - 10.00

e.wczes. 17

e.wczes. 17

 

e.wczes. 31

 

4

10.10 - 10.55

e.wczes. 17

w-f dsg

 

e.wczes. 31

 

5

11.05 - 11.50

z. wyr. (gp)

e.wczes. 1

g. kor. m sala

religia 14

 

6

12.10 - 12.55

   

e.wczes. 17

j.angielski  14

j.angielski  14

7

13.15 - 14.00

   

e.wczes. 17

 

e.wczes. 14

8

14.05 - 14.50

   

e.wczes. 17

 

e.wczes. 14

9

14.55 - 15.40

   

w-f dsg

 

e.wczes. 14

10

15.45 - 16.30

         

 Plan zajęć klasy III c – Małgorzata Paluch 

lp.

godziny

PONIEDZ.

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

1

7.30 - 8.15

e.wczes. 14

 j.angielski  17

e.wczes. 17

-

 

2

8.20 - 9.05

e.wczes. 14

 e.wczes. 6

e.wczes. 17

religia 17

 

3

9.15 - 10.00

e.wczes. 14

e.wczes. 6

e.wczes. 17

e.wczes. 17

 

4

10.10 - 10.55

w-f hades

e.wczes. 6

z. komp. 11

e.wczes. 17

 

5

11.05 - 11.50

j.angielski 14

e.wczes. 6

gim.kor. msg

w-f hades

religia 24

6

12.10 - 12.55

 

-

 

z.wyrówn.

e.wczes. 17

7

13.15 - 14.00

       

e.wczes. 17

8

14.05 - 14.50

       

e.wczes. 17

9

14.55 - 15.40

       

w-f duża sala

10

15.45 - 16.30

         

 

 

 

 
Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 35 gości