Pogoda

Plan lekcji I-III

Plan zajęć klasy I a – Małgorzata Paluch 

lp.

godziny

PONIEDZ.

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

1

7.30 - 8.15

e.wczes. 2s

 

 

e.wczes. 2s

 e.wczes. 2s

2

8.20 - 9.05

e.wczes. 2s

 

 

e.wczes. 2s

 e.wczes. 2s

3

9.15 - 10.00

e.wczes. 2s

 

 

e.wczes. 2s

 e.wczes. 2s

4

10.10 - 10.55

w-f hades

 

 

religia 2s

j.angielski  2s

5

11.05 - 11.50

informat. 11

religia 2s

gim.kor. hades

 

 

6

12.10 - 12.55

 

j.angielski  2s

 e.wczes. 2s

 

 

7

13.15 - 14.00

   e.wczes. 2s  e.wczes. 2s  

 

8

14.05 - 14.50

   e.wczes. 2s  e.wczes. 2s  

 

9

14.55 - 15.40

   e.wczes. 2s  w-f msg  

 

10

15.45 - 16.30

         

Plan zajęć klasy I b – Barbara Niezgoda

lp.

godziny

PONIEDZ.

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

1

7.30 - 8.15

e.wczes. 1

 

 

 informatyka 11

w-f  msg

2

8.20 - 9.05

e.wczes. 1

 

 

 w-f msg

e.wczes. 1

3

9.15 - 10.00

e.wczes. 1

 

 

 e.wczes. 1

e.wczes. 1

4

10.10 - 10.55

j.angielski 1

 

 

 e.wczes. 1

e.wczes. 1

5

11.05 - 11.50

 

j.angielski 1

g. kor. hades

 e.wczes. 1

 

6

12.10 - 12.55

 

religia 1

religia 1

 

 

7

13.15 - 14.00

 

e.wczes. 1 

 e.wczes. 1

 

 

8

14.05 - 14.50

   e.wczes. 1  e.wczes. 1

 

 

9

14.55 - 15.40

   e.wczes. 1  w-f msg

 

 

10

15.45 - 16.30

         

 Plan zajęć klasy I c –  Anna Wójcik 

lp.

godziny

PONIEDZ.

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

1

7.30 - 8.15

 

w-f hades 

 e.wczes. 1    

2

8.20 - 9.05

 

 e.wczes. 1 e.wczes. 1     

3

9.15 - 10.00

 

 e.wczes. 1  e.wczes. 1    

4

10.10 - 10.55

 

e.wczes. 1 

 religia 1    

5

11.05 - 11.50

 

 g. kor. hades  j.angielski 1  informatyka 11  

6

12.10 - 12.55

 w-f msg      religia 1  j.angielski 1

7

13.15 - 14.00

 e.wczes. 1  

 

 e.wczes. 1  e.wczes. 1

8

14.05 - 14.50

 e.wczes. 1  

 

 e.wczes. 1 e.wczes. 1 

9

14.55 - 15.40

 e.wczes. 1  

 

 e.wczes. 1 e.wczes. 1 

10

15.45 - 16.30

         

 

Plan zajęć klasy II a – Anna Drewniak-Janczarek

lp.

godziny

PONIEDZ.

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

1

7.30 - 8.15

 j.angielski 12

 

   e.wczes. 12

w-f msg

2

8.20 - 9.05

 w-f hades

 

   e.wczes. 12

e.wczes. 12

3

9.15 - 10.00

 e.wczes. 12

 

  e.wczes. 12 

e.wczes. 12

4

10.10 - 10.55

 e.wczes. 12

 

 

religia 12

e.wczes. 12

5

11.05 - 11.50

e.wczes. 12

zaj.komp.11

 

 

 gim. kor.

6

12.10 - 12.55

 

 w-f hades

religia 12

 

 

7

13.15 - 14.00

 

 e.wczes. 12

j.angielski 12

 

 

8

14.05 - 14.50

 

 e.wczes. 12

e.wczes. 12

 

 

9

14.55 - 15.40

 

 e.wczes. 12

e.wczes. 12

   

10

15.45 - 16.30

   zaj.wyr.  e.wczes. 12    

 Plan zajęć klasy II b – Grażyna Antoń

lp.

godziny

PONIEDZ.

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

1

7.30 - 8.15

 

 e.wczes. 2s

w-f hades

 

 

2

8.20 - 9.05

 

 e.wczes. 2s

e.wczes. 2s

 

 

3

9.15 - 10.00

 

 e.wczes. 2s

e.wczes. 2s

 

 

4

10.10 - 10.55

z.wyr. 2s

 z. komp.11

e.wczes. 2s

 

 

5

11.05 - 11.50

j.angielski2s

 

 religia 2s

 

g.kor. msg

6

12.10 - 12.55

 e.wczes. 2s

 

    religia 2s

e.wczes. 2s

7

13.15 - 14.00

 e.wczes. 2s

 

   j.angielski2s

e.wczes. 2s

8

14.05 - 14.50

 e.wczes. 2s

 

   e.wczes. 2s

e.wczes. 2s

9

14.55 - 15.40

 w-f msg

 

   e.wczes. 2s

w-f msg

10

15.45 - 16.30

       e.wczes. 2s  

 Plan zajęć klasy III a – Iwona Pastuszak 

lp.

godziny

PONIEDZ.

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

1

7.30 - 8.15

 

 e.wczes. 12

e.wczes. 12

 

 

2

8.20 - 9.05

 

 e.wczes. 12

e.wczes. 12

 

 

3

9.15 - 10.00

 

 e.wczes. 12

religia 12

 

 

4

10.10 - 10.55

 

religia 12

 e.wczes. 12

 

 

5

11.05 - 11.50

   

 z. komp.11

j.angielski 12

 

6

12.10 - 12.55

j.angielski12

     e.wczes. 12 

g. kor. hades

7

13.15 - 14.00

 e.wczes. 12

      e.wczes. 12

 e.wczes. 12

8

14.05 - 14.50

 e.wczes. 12

     e.wczes. 12

 e.wczes. 12

9

14.55 - 15.40

 e.wczes. 12

     w-f dsg

 e.wczes. 12

10

15.45 - 16.30

 w-f msg      z.wyr  w-f msg

 Plan zajęć klasy III b – Jolanta Majewska 

lp.

godziny

PONIEDZ.

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

1

7.30 - 8.15

 

 z. komp. 11

 e.wczes. 17

 

e.wczes. 17 

2

8.20 - 9.05

 

w-f hades 

e.wczes. 17 

 

w-f dsg

3

9.15 - 10.00

 

e.wczes. 17 

e.wczes. 17 

 

e.wczes. 17

4

10.10 - 10.55

 

e.wczes. 17 

j.angielski 17 

 

e.wczes. 17 

5

11.05 - 11.50

z. wyr.

e.wczes. 17 

 religia 17 

 

gim. kor. hades 

6

12.10 - 12.55

w-f dsg 

 

 

 j.angielski 17

 

7

13.15 - 14.00

e.wczes. 17 

 

 

 religia 17

 

8

14.05 - 14.50

e.wczes. 17 

 

 

e.wczes. 17 

 

9

14.55 - 15.40

e.wczes. 17 

 

 

 e.wczes. 17

 

10

15.45 - 16.30

koło artyst.

 

 

 e.wczes. 17

 

 Plan zajęć klasy III c – Bożena Rejniak  

lp.

godziny

PONIEDZ.

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

1

7.30 - 8.15

 w-f hades  

 

 e.wczes. 17  

2

8.20 - 9.05

  e.wczes. 17  

 

e.wczes. 17   

3

9.15 - 10.00

 e.wczes. 17  

 

e.wczes. 17   

4

10.10 - 10.55

 e.wczes. 17

 

 

j.angielski 17   

5

11.05 - 11.50

 

z.wyr 27a 

   religia 17 gim. kor.hades 

6

12.10 - 12.55

 

e.wczes. 17 e.wczes. 17     z. komp. 11

7

13.15 - 14.00

 

e.wczes. 17  religia 17     j.angielski 17

8

14.05 - 14.50

 

e.wczes. 17  e.wczes. 17     e.wczes. 17 

9

14.55 - 15.40

 

 w-f  sg e.wczes. 17    e.wczes. 17 

10

15.45 - 16.30

    w-f sg    e.wczes. 17 

 

 

 

 

 
e-Dziennik
Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 15 gości