Pogoda

plan lekcji IV-VI

 

Klasa IVa – wychowawca Jacek Słotwiński

lp.

godziny

PONIEDZ.

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

1

7.30 - 8.15

 

w-f 

j. polski 15

 

j. polski 14 

2

8.20 - 9.05

z.wyr.j.pol.15 

matematyka13 

religia 14 

 

w-f 

3

9.15 - 10.00

j.polski 24 

j. polski 31 

historia 31

 

j. angielski 15

4

10.10-10.55

matematyka33 

przyroda 16

w-f 

 

muzyka 33

5

11.05-11.50

plastyka 33

z.techn. 33

g. wych. 12

j. polski 15 

matematyka13 

6

12.10-12.55

przyroda 16

j. angielski 31

 

z. komp.11

przyroda 16

7

13.15-14.00

j. angielski 31

 

chór/SKS chł.

religia 14

z.wyr. mat.15 k. szach. 13 

8

14.05-14.50

 

 

SKS dz. 

matematyka13 

 

9

14.55-15.40

 

 

 

w-f 

 

10

15.45-16.30

 

 

 

 

 

 

Klasa IV b - wychowawczyni Mira Mazurkiewicz -Leziak 

lp.

godziny

PONIEDZ.

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

1

7.30 - 8.15

 

j. polski 17

-

 

matematyka16

2

8.20 - 9.05

z.wyr.j.pol 24 

w-f

historia 31

przyroda 16 

w-f

3

9.15 - 10.00

j. angielski 12 

matematyk13

w-f

plastyka 33

j. polski 14

4

10.10-10.55

z.techn. 24

j. angielski 33

religia 31

z. komp. 11

g. wych. 13

5

11.05-11.50

j. polski 15

religia 14 

j. polski 15

matematyka16

przyroda 2

6

12.10-12.55

matematyka11

 

j. angielski 16

j. polski 15

-

7

13.15-14.00

przyroda 17

 

chór

muzyka 31

z.wyr. mat. 11

8

14.05-14.50

 SKS dz. chł.

 

 

w-f

 

9

14.55-15.40

 

 

 

 

 

10

15.45-16.30

 

 

 

 

 

 

Klasa IV c - wychowawczyni Aneta Hacia

lp.

godziny

PONIEDZ.

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

1

7.30 - 8.15

 

w-f dsg

historia31

 

technika33

2

8.20 - 9.05

z.wyr.j.pol.15

religia33

j.polski15

 

j.polski14

3

9.15 - 10.00

zaj.kom11

j.angielski33

religia17

 

matematyka16

4

10.10-10.55

j.polski 15

przyroda12

w-f msg

 

w-f msg

5

11.05-11.50

matematyka12

matematyka13

j.angielski11

 

przyroda17

6

12.10-12.55

przyroda17

j.polski14

godz.wych16

j.polski15

j.angielski 33

7

13.15-14.00

plastyka

 

chór/SKS chł.

matematyka13

z.wyr.mat.11

8

14.05-14.50

 

 

SKS dz. 

muzyka

 

9

14.55-15.40

 

 

 

w-f dsg

 

10

15.45-16.30

 

 

 

 

 

 

Klasa V a - wychowawczyni Liliana Rosiecka 

lp.

godziny

PONIEDZ.

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

1

7.30 - 8.15

-

j. polski 

w-f

wdżwr

historia 31

2

8.20 - 9.05

w-f

religia 14

matematyka13

z. techn. 33

matemat.16

3

9.15 -10.00

przyroda 16

w-f

j. polski 15

przyroda 16

w-f

4

10.10-10.55

j. angielski 14

matematyka13

j. angielski 16

j. polski 15

j. polski 14

5

11.05-11.50

muzyka 17

historia 31

z. komp. 11

g. wych. 

j.angielski  

6

12.10-12.55

j. polski 15

przyroda 16

religia 

z.wyr.mat. gab

z.wyr.j.pol.15

7

13.15-14.00

 matematyka13

plastyka 33

chór /SKS chł.   

 

k. szach. 13

8

14.05-14.50

 

 

 

 

 

9

14.55-15.40

         

10

15.45-16.30

         

 

Klasa V b - wychowawczyni Magdalena Oleszek 

lp.

godziny

PONIEDZ.

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

1

7.30 - 8.15

przyroda 

 przyroda

w-f

j. polski

matematyka13

2

8.20 - 9.05

w-f msg

j. polski 31

przyroda 16

matematyka

historia 31

3

9.15 - 10.00

religia 33

w-f

religia 11

z. komp. 11

w-f

4

10.10-10.55

matematyka13

historia 31

j. polski 15

plastyka 33

j. angielski 31

5

11.05-11.50

z. tech. 

j. angielski 

matematyka13

g. wych. 13

j. polski 14

6

12.10-12.55

j. angielski 31

wdżwr

muzyka 33

z.wyr.mat gab.wyr

z.wyr. j.pol.13

7

13.15-14.00

j. polski 15

 

chór/SKS chł.

 

 

8

14.05-14.50

SKS dz. chł.

 

SKS dz. 

 

 

9

14.55-15.40

 

 

 

 

 

10

15.45-16.30

 

 

 

 

 

 

Klasa VI a - wychowawczyni Maria Nowacka 

lp.

godziny

PONIEDZ.

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

1

7.30 - 8.15

w-f 

matematyka13 

matematyka13 

przyroda 16

w-f 

2

8.20 - 9.05

matematyka13 

j. polski 15 

w-f 

j. polski 33 

j. polski 15 

3

9.15 - 10.00

j. polski 15 

j. polski 15 

z. komp.11

religia 11

muzyka 33

4

10.10-10.55

historia 31

religia 

j. polski 15 

historia 15

j. angielski

5

11.05-11.50

przyroda 16

przyroda

j. angielski 16

z.techn. 

g. wych. 15

6

12.10-12.55

j. angielski 14

plastyka 33

-

matematyka

matematyka13 

7

13.15-14.00

 z.wyr. mat. 

z.wyr. j.pol.15  koło hist. 31

chór/ SKS chł. 

w-f 

k. szach. 13 

8

14.05-14.50

 

koło plast. 

SKS dz. 

 

 

9

14.55-15.40

 

 

 

 

 

10

15.45-16.30

 

 

 

 

 

 

Klasa VI b - wychowawczyni Anna Paluch 

lp.

godziny

PONIEDZ.

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

1

7.30 - 8.15

j. polski 15 

matematyka11 

 przyroda 16

 

j. polski 15 

2

8.20 - 9.05

z. kom. 11 

w- f. msg 

 j. polski 11

religia  

matematyka13 

3

9.15 - 10.00

historia 31 

przyroda 16 

w-f. dsg 

j. polski 33 

g. wych. 31 

4

10.10 -10.55

przyroda 16 

j.polski 15 

j.angielski 

matematyka13 

w-f dsg 

5

11.05 -11.50

 j. angielski 14

j. polski 15 

religia 14 

historia 31 

muzyka 33 

6

12.10 -12.55

matematyka13

religia 13 

matematyka

plastyka 

j. ang. 31 

7

13.15 -14.00

z.wyr. mat.

z.wyr. j.pol.15  koło hist. 31

chór/SKS chł. 

z. techn. 33 

k. szach. 13 

8

14.05 -14.50

 

koło plast.

 

w-f msg 

 

9

14.55 -15.40

 

 

 

 

 

10

15.45 -16.30

 

 

 

 

 

 

Klasa VI c - wychowawczyni Anna Dymitrak 

lp.

godziny

PONIEDZ.

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

1

7.30 - 8.15

w-f

j.polski 15

przyroda 11

j.polski 33

w-f

2

8.20 - 9.05

j.polski 15

matematyka11

w-f

przyroda 11

z.techn. 33

3

9.15 -10.00

matematyka13

religia 14

j.polski 

matematyka13

matematyka13

4

10.10-10.55

j.angielski 11

z. komp.11

matematyka13

religia

j.polski 15

5

11.05-11.50

historia 31

przyroda 11

muzyka 31

g.wych. 11

j.angielski 31

6

12.10-12.55

plastyka 33

j.polski 15

j.angielski 

historia 31

 

7

13.15-14.00

 z.wyr.mat.

z.wyr. j.pol.15  koło hist. 31

chór/SKS chł.

w-f

k. szach. 13

8

14.05-14.50

 

 

 

 

 

9

14.55-15.40

 

 

 

 

 

10

15.45-16.30

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 54 gości